понедельник, 9 октября 2017 г.

Засідання Польського клубу в бібліотеці

Для наших читачів та учасників «Klub Polski w Łucku» випала чудова нагода поспілкуватись в тісному колі однодумців з Grzegorzem Gaudenem - польським журналістом, головним редактором "Речі Посполитої" (2004-2006рр) та директором Інституту книги (2008-2016 рр).Гжегож Гауден поділився з присутніми особливостями реформування бібліотечної системи в Польщі в рамках проекту «Бібліотека+», реалізованого польським Інститутом книги.
Цей проект дозволив модернізувати польські бібліотеки, зокрема, збудувати понад 400 нових, по-сучасному обладнаних приміщень, провести безплатний доступ до Інтернету, розробити спільну для всіх бібліотек каталожну програму, доступну в Інтернеті. До кожної такої книгозбірні також мають доступ літні люди та неповносправні особи. Загалом на реалізацію проекту із державного бюджету та місцевих бюджетів у Польщі видали 1,5 млрд злотих.

У зустрічі взяли участь, консули Генерального консульства Республіки Польщі в Луцьку Кшиштоф Саввицький, Марек Запур, Тереза Хрущ та Матеуш Натковський, члени Польського клубу в Луцьку та працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Комментариев нет:

Отправить комментарий